Wydział Zastosowań Informatyki i Matematyki

Na Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki w ramach projektu realizowane są dwudziestogodzinne warsztaty praktyczne o następującej tematyce:

MS SQL Server

Uczestnicy poznają m.in. zasady budowy i funkcjonowania baz danych SQL oraz zdobędą umiejętności sprawnego ich obsługiwania.

MS Windows Server

Uczestnicy poznają system operacyjny MS Windows Server i jego zastosowania w różnych wersjach oraz zdobędą umiejętności m. in. konfigurowania i rozwiązywania problemów z DNS, zarządzania AD czy konfigurowania i rozwiązywania problemów z RDP.

Zarządzanie architekturą korporacyjną ADOit

Uczestnicy m.in. poznają podstawy architektury korporacyjnej i podstawowych scenariuszy,  zrozumieją w jaki sposób funkcjonuje zarządzanie architekturą korporacyjną oraz nabędą umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce.

Zarządzenie ryzykiem i zgodnością GRC

Uczestnicy m. in. zdobędą podstawową wiedzę na temat procesów i możliwości GRC, poznają zasady komunikacji oraz organizacji w przypadkach ryzyka i praktyczne przykłady zarządzania wydajnością, ryzykiem, kontrolą wewnętrzną i zgodnością a także nabędą umiejętności zarządcze w ocenie i postępowania z ryzykiem.

Projektowanie o optymalizacja procesów biznesowych – BPM

Uczestnicy poznają podstawowe zasady analizy i modelowania procesów biznesowych oraz zagadnienia zarządzania procesami biznesowym, a także nabędą umiejętności wykorzystania zdobytej wiedzy do zarządzania zmianą procesów biznesowych, identyfikacji potrzeb Klientów czy definiowania i analizy kluczowych mierników procesów.

Udział w w/w warsztatach mogą brać również studenci innych wydziałów należący do kół naukowych na Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki.

Ogłoszenia o rekrutacji:

Październik 2023

Konteneryzacja – Poznaj podstawy – edycja 3, 4, 5

Zarządzanie ryzykiem i zgodnością GRC

MS Windows Server_edycja 2

Zarządzanie architekturą korporacyjną_edycja 2

Wrzesień 2023

Konteneryzacja – warsztaty wrzesień

• Czerwiec 2023

Konteneryzacja – warsztaty lipiec oraz wrzesień

• Maj 2023

Zarządzanie ryzykiem i zgodnością GRC_edycja 1