Szkolenie dla studentów Wydziału Rolnictwa i Biologii

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA STUDENTÓW STACJONARNYCH KIERUNKU BIOLOGIA, WYDZIAŁU ROLNICTWA i BIOLOGII SGGW – REKRUTACJA!

W ramach projektu „Synergia – zintegrowany program rozwoju SGGW” (POWER 2), realizowane będą szkolenia przeznaczone dla Studentek i Studentów studiów  drugiego stopnia na kierunku Biologia Wydziału Rolnictwa i Biologii SGGW w Warszawie.

W bieżącym semestrze roku akademickiego 2020/2021 zostanie uruchomiona pierwsze edycje szkolenia/kursu tj.:

Dla studentów semestru II

II stopnia studiów na kierunku Biologia

Certyfikowane szkolenie: Kurs pedagogiczny wraz z uzyskaniem kwalifikacji do nauczania przedmiotu Biologia – Kurs obejmuje 330 godzin dydaktycznych i 150 godz. praktyk realizowanych w czasie trzech semestrów. Planowany termin realizacji pierwszej edycji szkolenia: semestr letni roku akademickiego 2020/2021 oraz semestr zimowy i letni roku akademickiego 2021/2022, liczba uczestników jednej edycji: 12 osób. Wykonawcą jest Wydział Socjologii i Pedagogiki SGGW w Warszawie.

W bieżącym semestrze szkolenia będą realizowane w formie zdalnej, z uwagi na panującą pandemię COVID – 19. Po zakończeniu Kursu pedagogicznego, uczestnik otrzyma dokument uprawniający do nauczania przedmiotu Biologia w szkole podstawowej i średniej.

Szczegółowy opis szkoleń można znaleźć Tutaj

Regulamin naboru oraz dokumenty niezbędne do rekrutacji należy pobrać ze strony http://projektsynergia.sggw.pl/modul-2-szkolenia/wydzial-rolnictwa-i-biologii/

Dokumenty rekrutacyjne:

• załączniki 1-3 w 1 egzemplarzu,
  • załącznik 4 (Umowa) w 2 egzemplarzach (bez wpisanej daty, która zostanie uzupełniona),
  • załącznik 5 w 1 egzemplarzu

należy pobrać ze wskazanej powyżej strony i czytelnie wypełnione wysłać drogą pocztową na adres Koordynatora Zadania lub dostarczyć osobiście w terminie umożliwiającym doręczenie do dnia 3.06.2021:

Adres Koordynatora zadania:

dr hab. Marzena Sujkowska-Rybkowska
Koordynator Zadania 5 dla kierunku Biologia – projekt POWER 2 „Synergia”

Instytut Biologii
Katedra Botaniki SGGW w Warszawie